gps-speedsurfing
Dagresultaten
 
1Aart-Jan van Zadelhoff60,31
2Aart-Jan van Zadelhoff58,84
3Raymond Wortel57,92
4Gilberto Emelli57,35
5Jeroen van Zadelhoff54,45
6Jeffrey Voorsluijs53,19
7Peter van der Geer50,36
8Robert Luinge49,68
Tectonics 33 would have been better, but it was fun to try the EVOI
Very nice session with even some sun!
To bad the speed I felt on the mile is not showing in the log...
Lekkere dag vandaag. In het begin beetje last van de golven. Na mijn trim iets te hebben aangepast ging het meteen beter en liep het board lekker los, waarna meteen een trapese touwtje brak :-(
Begonnen met mijn splinternieuwe tweedehands Falcon 125. Ik was wel benieuwd hoe die zou varen in deze condities. Dat beviel best goed! Bedankt Huub!
Uiteindelijk waren de condities ruim voldoende om terug te gaan naar een Falcon 80. Die post ik apart.
Ik heb maar zelden een 6.7 gevaren op zo'n klein plankje, maar dat ging eigenlijk best wel. Vandaag met een nogal gehavende 33 vin, die volgens mij een beetje remt (alhoewel ik geen enkele spinout ermee heb gehad). Overweeg ook een 32 of 33 (zal wel 32.5 worden, hehe) vin te bestellen bij Master Emelli. 
beetje slapjes maar toch gegaan
Eerste echte koude dag. Wind erg vlagerig en de chop enorm. Vooral aan de overkant voor de dijk naar Marken was het weer een enorme klotsbak.
lekker dagje
SURFCENTER