gps-speedsurfing
Dagresultaten
 

Slechts kort gesurft onder prachtige omstandigheden, zon, warm en flink wat wind. Krachten gespaard voor morgen en een afspraak om 16:00 uur

Leuk om weer eens bij surfschool Ully te varen. En met mij nog veel Horst surfers :-) Mooie vlagen, gezellig op de kant en op het water. Geen straf om daar te varen bij deze richting. Max piek 67,18 achter het dammetje.

De Venom is venominaal! Topzeiltje. Ik ben wel om naar de 7.0 Venom. Martin bedankt voor de trimtips en het checken van het zeil.

Heerlijk dagje, kreeg alleen de snelheid er niet echt in. Volgende keer meer aandacht aan de trim besteden.

Gezellig aan de kant ook.

Helping out a talented young Dutch slalomrider: Fabiënne Hoogendam. Hope she was happy with the advice. Fingers crossed prediction for tomorrow will hold.

mooio dagje  met de  incluis kees :)

mooio dagje  met de  incluis kees :)

GUNSAILS