gps-speedsurfing
Dagresultaten
 
1Joost van den Boom53,87
2Theo Boudewijn52,92
3Patrick Driesen48,98

De wind was er niet... wel ff TOW!

Snelste run met de 32cm Finish V2, dankzij de surfbompa de juiste set gepakt 7.0 met 109L, waarvoor dank!

Snelste run met de 32cm Finish V2, dankzij de surfbompa de juiste set gepakt 7.0 met 109L, waarvoor dank!

Toen ik aankwam rond 10 Hr waren er een 5 tal jongemannen bezig met kleine zeilen. Het was tamelijk choppy dus de JP FSW 98 Li en AC0 6.1 opgetuigt. Toen ik wou starten kwam quasi iedereen van het water om grotere zeilen op te tuigen. 

Dan maar de AC0 6.9 opgetuigt in combinatie met de AV modena 60 Breed. En met dit setje de rest van de dag goed aangeplaneerd gevaren. 

Loopt super, ook bij echt weinig wind. Ook eens getest welke maat van tribal weed vin er nu eigenlijk mogelijk was. Eerst even de weedspeed 25 cm geprobeerd en dit ging prima (tribal schrijft voor een 60 breed 27-29 cm weed speed vin voor!!!). Daarna nog de tribal weed speed 27 eronder en dit ging ook prima. 

Super dag. Echt verbazend dat er slechts een man of 10 gevaren heeft (over de ganse dag!).

STARBOARD